› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 24.08.2016

Televizyonun gözde yakışıklısı: Burak Serdar Şanal

Son günlerde dikkatimizi en çok çeken isimlerden biri Burak Serdar Şanal. Yakışıklı oyuncuyu yakın markajımıza aldık.

Televizyon her geçen gün hayatımıza yeni yüzler kazandırmaya devam ediyor. Şu sıralar dikkatimizi en çok çeken isim  Burak Serdar Şanal. Gelin, yakışıklı oyuncuyu yakından tanıyalım.

"Küçük Kadınlar", "Bahar Dalları", "Avrupa Avrupa", "Dinle Sevgili", "Arka Sokaklar" dizilerinin ardından "Kızlar ve Anneleri" adlı yarışma programıyla ekranlarda gördüğümüz Burak Serdar Şanal, son olarak "Rüzgarın Kalbi" dizisiyle yeniden ekranlara döndü. Yeni dizisinde başrolü, Deniz Baysal ile paylaşıyor.

TT için teşekkürler 😍 @rkalbifox @foxturkiye #BSŞFC !! #DBFC !!

Burak Serdar Şanal (@serdarsanal) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Avrupai havasıyla özellikle genç kızların takibinde olan Burak Serdar Şanal, işinde olduğu kadar aşk hayatında da aradığını bulmuşa benziyor. Kendisi gibi oyuncu olan ve "Yeşil Deniz" setinde tanıştığı rol arkadaşı Merve Akkaya evlilik yolunda ilk adımları attı. Nisan ayında nişanlanan çift sosyal medyada bol bol birlikteliklerinin fotoğrafını paylaşıyor. 

Biz iki çılgın aşık... İlk gördüğüm an anladım senin kadınım olacağını... İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta sen benim tek vazgeçilmezimsin. sevgilim, birtanem, herşeyim, yol arkadaşım... Nazarlardan korusun Allah bizi. Seni çok seviyorum ! ♥️

Burak Serdar Şanal (@serdarsanal) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Yıldızı parlayan yakışıklı: Burak Deniz
Ekranın en beğenilen genç yüzlerinden Burak Deniz'i yakından tanımaya ne dersiniz? 

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!

​Dizilerin en yakışıklı erkek oyuncuları
Ekranda onları görünce hayran kalmamak elde değil... Pudra.com editörleri olarak dizilerden beğendiğimiz yakışıklı oyuncuları bir araya getirdik.

Dizilerin en güzel genç kadın oyuncuları
Severek takip ettiğimiz dizilerdeki en beğendiğimiz genç kadın oyuncuları Pudra.com editörleri olarak bir araya getirdik.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2