26.11.2017

Öpüşürken dikkat etmeniz gerekenler

İyi öpüşmek için dikkat etmeniz gerekenleri Pudra.com'dan okuyabilirsiniz.

İZLE: ÖPÜŞMENİN FAYDALARI👇 
İyi öpüşmek istiyorsanız, asla aceleye getirmemelisiniz. Ağır ağır ilerlemek için partnerinizin dudağının tam kenarına ufak ufak öpücükler kondurmayı deneyin. Bu hareket onu ve tabii dolayısıyla sizi zevkten uçuracaktır. Dikkat etmeniz gerekenleri göz önünde bulundurursanız ikiniz için de unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Öpüşürken dikkat etmeniz gerekenler
 
  1. Ağız kokusu
 
Öpüşmeden önce ağzınızın kötü kokmadığından emin olmalısınız. Ağızınızın kötü koktuğunu düşünüyorsanız naneli bir sakız ya da şekerle sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Eğer evdeyseniz hemen dişinizi fırçalamanız yeterli olacaktır.
koku
 
  1. Ağız şekli
 
Biriyle ilk kez öpüşeceğiniz zaman özellikle ağzınız kapalı olarak öpüşmeye başlamanız çok önemlidir. 1 – 2 dakikanız olsa bile ağırdan alın. Aceleyle yapılan öpüşme pek hatırda kalmaz.
 
  1. Fransız öpücüğü
 
Ağzınızı tamamen açmak, partneriniz için kötü bir görüntü olacaktır. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin, dilinizin ucunu kabul etmesini sağlamak ve tabii sizin de onun dilinin ucunu kabul etmeniz öpüşmeyi tatlandıracaktır.
opusmek
 
  1. Diş
 
Fransız öpücüğünde dişlere dikkat etmek önemlidir. Bu öpüşme tekniğinde dişleri fazla ön plana çıkarmamak gerekiyor.
 
  1. Gözler

İçten bir öpüşme esnasında gözlerinizi kapatarak kendinizi akışa bırakmak farkında olmadan yapacağınız bir eylemdir. Partnerize, bu anı hissederek yaşadığınız mesajını verir. Öpüşürken gözlerinizin açık olması ve göz göze gelmeniz de sizi değişik boyutlara taşıyacaktır. Mutlaka denemelisiniz!
göz
 
  1. Beden dili
 
Birbirine yaklaşmış iki bende dudaklar arasındaki mesafeler azalmışken, hafif nefes seslerinin duyulur olması ve sıcak bir nefesin karşı tarafa ulaşması, öpüşme anını daha da heyecanlı hale getirecektir.
 
  1. Eller
 
Öpüşme esnasında ellerinizi kıpırdatmadan tutmaktansa, partnerinizin saçlarını, boynunu okşama ya da yüzünü avuçlarınızın arasında tutarak öpme gibi bir hareketle heyecanınızı artırabilirsiniz.
 
eller
  • Hisleriniz

Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz.
 
  • Romantiklik
 
Partnerinizin önce alt dudağını, sonra da üst dudağını dudaklarınızın arasına alıp emmek ikinizi de mutlu edecek bir hareket olacak. Bunun sertlik derecesine karar vermek, o anda yaşadığınız duygulara bağlı.

Romantik bir öpüşme anındaysanız, öpüşmeyi yumuşak bir seviyede tutmayı tercih edebilirsiniz. Eğer ki ateşli bir sekse doğru yöneldiğinizi hissediyorsanız emme gücünüzü artırarak karşı tarafa mesaj da vermiş olacaksınız.
 
opusmek
İlgili yazılarımız:

Kadının orgazm olması için erkek neler yapmalı?
Kadınların orgazm olması kolay değildir. Bu durumu kolaylaştırmak için erkeklerin payına düşen neler? Cevabı Pudra.com'da.

Cinselliğe yeni başlayanların bilmesi gerekenler
Cinselliğe yeni giriş yapıyorsanız Pudra.com’da yer alan bilgiler işinize yarayacaktır, mutlaka göz atın.

Prezervatif nasıl takılır?
Doğum kontrol yöntemi olan, kondom kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler Pudra.com'da.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER