@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 21.06.2011

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy'un nişan fotoğrafları

Oyuncu Burcu Kara ile “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinde Vural karakteriyle tanıdığımız Buğra Gülsoy nişanlandı. Çiftin Pudra.com'a özel karelerini mutlaka görmelisiniz.

Oyuncu Burcu Kara ile “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinde Vural karakteriyle tanıdığımız Buğra Gülsoy, aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlandı.

Burcu Kara ile Buğra Gülsoy, mutluluklarını Twitter'da yayınladıkları fotoğraflarla paylaştı.

Burcu Kara, Gülsoy'la birlikte çekilmiş fotoğrafının altına "İnsan her zaman aşık olabilir ama hem aşık olup hem de hayat arkadaşını her zaman seçemez" diye yazdı.

Ayrıca Kara Twitter hesabından, “Bu muhteşem nişan tuvaleti için Tuvana Büyükçınar’a sonsuz teşekkürler. Ve tabii film karesi tadındaki yüzlerce fotoğraf için sevgili Beyhan Akkoyun’a.” diye yazdı. Çift Mayıs ayında sözlenmiş, Gülsoy Kara’nın ailesiyle tanışmak için Bursa’ya gitmişti. Kara ve Gülsoy’un Temmuz ayında evleneceği konuşuluyor.

Beyhan Akkoyun’un çektiği Buğra Gülsoy ve Burcu Kara’nın nişanından Pudra.com’a özel kareleri görmek için tıklayın.Nişan fotoğraflarını çeken Beyhan Akkoyun'la düğün fotoğrafçılığı üzerine yaptığımız söyleşiyi okumak için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2