@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 27.12.2010

Yaşlanmayı geciktiren yiyecekler

Avokado, küçük taneli meyveler, turpgiller, sarımsak, zencefil, kuruyemişler ve tam tahıllar... Yaşlanmanın önüne geçen anti aging besinleri Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan pudra.com okurlarına anlatıyor.

Yaşlanmayı geciktiren yiyecekler yaslanma aging 1
1/12
Genç kalmak, genç görünmek ve genç hissetmek artık herkesin ortak bir isteği ve amacı haline geldi… Genç kalabilmek için birçok farklı uygulamaya “EVET” diyenler, çeşitli sağlık risklerini göze alarak etkinliği kanıtlanmamış yöntemleri deneyenler ve genç kalmayı takıntı haline getirenler size bir müjdemiz var. Yaşlanmayı durdurmak mümkün olmasa da, doğru yöntemler ile sağlıklı bir şekilde geciktirmek mümkün… Yaşlanmayı geciktirecek en doğru ve sağlıklı yöntem ise sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmek ve anti-aging besinlerden ve besin öğelerinden yardım almak…

Zuhal Olcay, Dolunay Soysert, Şebnem Bozoklu, Bergüzar Korel gibi pek çok isme beslenme danışmanlığı yapan Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan pudra.com için yaşlanmayı geciktiren yiyecekleri anlattı.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2