10.02.2020

Oprah'ın 2020 önerisi: Hayatınıza odaklanın

Ünlü talk show yıldızı Oprah Winfrey zihin, beden ve ruh dengesi için 3 ay boyunca Amerika'nın birçok eyaletini kapsayan sağlık temalı turuna devam ediyor.

İZLE: MEDİTASTONUN FAYDALARI👇 
Amerikalı ünlü talk show yıldızı Oprah Winfrey, zihin, beden ve ruh dengesi için 3 ay boyunca Amerika’nın birçok eyaletini kapsayan ‘Oprah’s 2020 Vision: Your Life in Focus’ turuna başladı. Oprah Winfrey, turun Brooklyn ayağında Belgin Aksoy'un dünyaya kazandırdığı “Global Wellness Day’i”den bahsetti ve konuşma sonrası Belgin Aksoy ile buluştu.

Oprah, 2020 yılında hayatınıza odaklanın diyor

Amerikalı ünlü talk show yıldızı ve motivasyon kraliçesi Oprah Winfrey zihin, beden ve ruh dengesi için 3 ay boyunca Amerika’nın birçok eyaletini kapsayan ‘Oprah’s 2020 Vision: Your Life in Focus’ adlı sağlık turuna devam ediyor.

İyi yaşam liderleri ve yaşamda değişim yaratan ünlü insanların konuk olduğu turun, Barclay’s Center’da düzenlenen Brooklyn ayağında, eski First Lady Michelle Obama konuşmacı olurken, dünyaya “Global Wellness Day’i” kazandıran Belgin Aksoy’un Oprah ile olan buluşması dikkat çekti.

İlgili haberimiz: Royaller de Global Wellness Day'i destekliyor
İngiliz Kraliyet Ailesi'nin popüler dük ve düşesi Meghan Markle ve Prens Harry'nin resmi instagram hesabı @sussexroyal Global Wellness Day'i takibe aldı.

Geçtiğimiz yıl tüm sosyal medya hesaplarından yayınladığı kutlama videosu ile Global Wellness Day’e destek veren Oprah Winfrey’le buluşmasında yaşanan duygusal anlar hakkında konuşan Belgin Aksoy, “15.000 kişiden oluşan seyircinin arasında tek başıma otururken, Oprah’nın Global Wellness Day’den bahsettiğini duyunca, kendi kendime gülümseyip, her birimiz aslında ne kadar güçlüyüz diye düşündüm. Oprah’a desteği için şahsen teşekkür ettiğim an ise, hatıralarımın en unutulmazları arasında yerini alacak” dedi.

Belgin Aksoy ayrıca, 13 Haziran’da 8.si düzenlenecek, Türkiye’den dünyaya yayılan ve 150 ülkede, 7 binden fazla noktada aynı anda ücretsiz aktivitelerle kutlanan Global Wellness Day özel davetiyesini Oprah Winfrey’e vererek, Türkiye’ye davet etti.

ABD'nin en etkili ve ünlü insanlarından biri olan Oprah Winfrey, sağlık temalı bu turu ile insanların daha güçlü, daha sağlıklı olmaları ve bolluk içinde bir yaşam sürmeleri için birleştirmeyi ve onlara ilham vermeyi amaçlıyor. 

İlgili haberlerimiz: 

​Paulo Coelho'dan hayatı anlamlı kılan sözler
Paulo Coelho, hayatın anlamını aramaya karar verdiği günü Oprah Winfrey'e anlattı. Ünlü yazarın eserlerine ilham kaynağı olan bu yolculuk Pudra.com'da.

Bir kadın tüm dünyayı etkisi altına alabilir mi?
Evet, çünkü bir kişi tek başına dünyayı değiştirebilir! İspatı, bugün tüm dünyayı etkisi altına alan Global Wellness Day'in kurucusu Belgin Aksoy.

Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir!
Her yıl hazıran ayının ikinci cumartesi günü düzenlenen Global Wellness Day, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alternatif yöntemleri keşfetmenizi sağlayacak.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER