@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 24.10.2016

Mükemmel evliliğin sırrı kariyer tavsiyelerinde!

Mutlu bir evlilik için, iş yerinizden ilham alabilirsiniz. Mükemmel evlilik için uygulayabileceğiniz kariyer tavsiyeleri Pudra.com'da.

İZLE: MUTLU EVLİLİK İÇİN EŞ SEÇİMİ👇 
Başarılı bir kariyer için ekip çalışmasının ne kadar önemli olduğunu gösteren birçok araştırma bulmak mümkün. Takım arkadaşlarıyla iyi geçinmek, gerektiğinde yardım istemek, sabırlı olmak ya da ortak bir amaç için çalışmak... Bunları hepimiz biliyoruz. Peki, iş yaşamında başarıyı getiren bu tavsiyeleri evliliğinize de uygulayabileceğinizi düşünmüş müydünüz?  Hem de bu tavsiyeler, aslında mutlu bir evliliğin en önemli adımları. Yani mükemmel ilişkinin sırrı, iş yerinizde! İşte evliliğinizde mutluluğu getirecek kariyer tavsiyeleri...Mükemmel evliliğin sırrı kariyer tavsiyelerinde!
Yardım isteyin

Verimli çalışma için takım arkadaşlarınızdan yardım istemenin önemli olduğunu bilirsiniz. Çünkü birinden yardım isteyebilmek sandığınızdan çok daha fazla anlama gelir. Yardım istediğinizde karşınızdaki kişiye olan saygınızı, deneyimlerine, yeteneklerine ya da görüşlerine olan inancınızı gösterirsiniz. Ayrıca savunmasız ve yardıma ihtiyaç duyan halinizle karşısına çıkarak, ona ne kadar güvendiğinizi de göstermiş olursunuz. Bunu evliliğinize uyguladığınızda ise partnerinize saygı ve güveninizi gösterirken, zor anlarınızda yardım isteyeceğiniz birinin olduğunu bir kere daha fark edersiniz.


Birbirinizle övünün

Evlilik birçok yanıyla iş hayatına benzer. İş yerinizdeki hep başarılı olan ekiplere bakın, hepsinin sırrı aynı; ekip üyeleri birbirinin başarısını gölgelemeye çalışmaz. Aksine birbirleri için mutlu olmayı başarırlar. Evlilikte de partnerinizin başarıları sizi mutlu edebildiğinde ve kendi sıkıntılarınıza rağmen onun için sevinebildiğinizde mükemmel ilişki için en önemli adımı atmış olursunuz.

mükemmel evlilik
Sabırlı olun

Çalışma hayatında bir işin bitmesi için günlerce, aylarca uğraştığımız oluyor. Patronumuza, iş arkadaşlarımıza ya da müşterilere sürekli sabır göstermemiz gerekiyor. Ancak konu ilişkimize gelince hiç de o kadar sabırlı olamıyoruz. Halbuki sabırlı olmak karşımızdaki insanı önemsediğimizi göstermenin en iyi yolu. Partnerimize olan güvenimizi, bir şekilde işleri yoluna koyacağına dair inancımızı göstermek için kelimelerden çok sabırlı bir bekleyiş işe yarıyor. Elbette sınırlarınızın geçilmesine izin vermenize gerek yok ama çözülebilir sorunlar için söylenmek yerine sabretmek, sana inanıyorum demenin en güzel yolu.


Özel alan bırakın

Evli olmak sürekli dip dibe olacağınız, her anınızı paylaşacağınız anlamına gelmiyor. Sağlıklı bir ilişkide yalanlara ya da sırlara yer yok ama bazı özel alanlara ihtiyaç var. Özellikle de herkesin her şeyi paylaşmaya ve başkalarının hayatını öğrenmeye meraklı olduğu dijital çağda. Sürekli sorgulamak, merak etmek yerine eşinize biraz gizlilik hakkı tanıyın. Bırakın sizinle istediği kadarını istediği zaman paylaşsın. Nasıl iş yeri dışında bir sosyal hayat edinmek size iyi geliyorsa ve oradaki sorunları unutmanıza yardımcıysa, evliliğiniz dışında bir hayatınızın olması da sorunlara uzaktan bakmak için size fırsat verir.

mükemmel evlilikOrtak amaçlar edinin

Birbirinizi desteklemeniz ve birbiriniz için mutlu olmanız önemli ama iyi ekiplerin her zaman ortak amaçları olur. Takım çalışması ve güven duygusu için bu vazgeçilmez bir şey. Bu sadece ofis için değil eviniz için de gerekli. Eşinizle birlikte bir misyon edinin. Ne yapmak, nereye gitmek, neyle uğraşmak istediğinize birlikte karar verin, uygulayın ve ortak başarının tadını çıkarın. Bu gerçek bir çift gibi hissetmenin en basit yolu.


Zorluklardan kaçmayın

Mükemmel değilsiniz, eşiniz de değil. Ama birlikte daha iyi olabilirsiniz. Daha iyi olmak için de aynı iş yaşamında olduğu gibi tavsiyelere, rehberliğe, geri dönüşlere ihtiyacınız var. Ama en önemlisi, her şey kötü giderken bile size destek olacak bir takım arkadaşına ihtiyacınız var. Zor zamanlarda hayal kırıklığı yaşamak ve vazgeçmek kolay ama bunun yerine birlikte mücadele etmek güçlü bir ekibin ve sağlam bir evliliğin olmazsa olmazı.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Evliliğin aşkı bitirmesine izin vermeyin!
Mutlu bir evlilik hayal değil ancak önce evliliğinizde aşkı öldüren nedenleri ortadan kaldırmanız gerek. Aşk dolu bir evlilik için öneriler Pudra.com'da.

Evliliğinize zarar veren 4 davranış
İlişkinize bilmeden zarar veriyorsanız, hemen bunu tersine çevirmenin yollarını bulmalısınız. İşe, temel ilişki hatalarıyle yüzleşerek başlayabilirsiniz.

Evliliğinizi 7 günde kurtarın!
Uzun süreli ilişki seks hayatının sonu olabiliyor. Elizabeth Ayers-Callahan'ın evliliğinizi ve seks hayatınızı 7 günde kurtaracak tavsiyeleri Pudra.com'da.

Evliliğinizi güçlendirmenin 10 yolu
İlişkinizi taze tutmak ve evliliğinizi güçlendirmek için bazen biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Mutlu bir evlilik için yapmanız gerekenler Pudra.com'da.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER