Pudra.com 11.03.2014

İnsülin direnci kilo vermeyi engelliyor

Spor ve diyet, kilo vermede yeterli olmadığında, insülin direncinin etkili olduğu düşünülüyor. Dr. Sinan Akkurt, insülin direnci yüksekliğinin biorezonans ile tedavisini anlatıyor.

Yoğun bir şekilde egzersiz ve diyet yapmanıza rağmen kilo veremiyorsanız, bunun sebebi vücudunuzun inslin direncinin yüksekliği olabilir.

İnsülin direnci kilo vermeyi engelliyor

Biorezonans Uzmanı Dr. Sinan Akkurt, özellikle yaza daha formda bir vücutla girmeye hazırlananlara insülin direncini ölçtürmelerini öneriyor. Kilo alımında etkisi olan Adenovirüs 36, insülin direnci, metabolizma zayıflığı gibi sorunların giderilmesinde biorezonans metodundan yararlanılabildiğini söylüyor.

İnsülin hormonunun fazla miktarda salınımıyla yağ metabolizmasını uyararak kilo vermeyi engellemesinin "insülin direnci" olarak tanımlandığını ifade eden Dr. Akkurt, bu rahatsızlığa sahip kişilerin kilo vermesi için öncelikle hormonal dengenin sağlanması gerektiğine dikkat çekiyor.

Biorezonans tedavisi ile metabolizma hızlandırılıyor

Spor ve diyetin kilo vermek için şart olduğunu, ancak kimi durumlarda yeterli olmadığını dile getiren Dr. Akkurt, "Kişinin metabolizması zayıf olabilir. Biorezonans ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uyguluyoruz. Ayrıca kişi hormonal olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direncimiz varken, vücut insülin direncinden dolayı glukozu harcamazken, istediğimiz kadar diyet yapalım, kilo veremeyiz. Versek bile hemen geri alırız. Biorezonans tedavisi ile tüm bunları dengeliyoruz, ayrıca iştah azaltıcı bir tedavi programı uyguluyoruz" diyor.

Biorezonans programında eş zamanlı olarak vücuttaki şekeri tüketen ve dolayısıyla hipoglisemiye yol açan Candida Albicans isimli mantar türünün vücutta bulunup bulunmadığının araştırıldığını ve varsa tedavisinin yapıldığını kaydeden Dr. Akkurt, biorezonans ile zayıflama tedavisinin bir şok tedavisi olmadığını, bu yüzden verilecek kilo miktarının kişinin durumuna göre değişebildiğini söylüyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER