@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.06.2015

Dilara Koçak'ın yeni kitabı: Afiyetle Diyet Tarifleri

Diyetisyen Dilara Koçak'ın Afiyetle Diyet Tarifleri isimli yeni kitabı raflardaki yerini aldı. Dilara Koçak'ın önerdiği, kitaptaki 5 nefis ve sağlıklı tarif Pudra.com'da.

Dilara Koçak'ın yeni kitabı: Afiyetle Diyet Tarifleri dilara kocak afiyetle 1
1/7
Diyetisyen Dilara Koçak'ın yeni kitabı "Afiyetle Diyet Tarifleri" sağlıklı beslenme meraklılarına doyurucu, lezzetli ve pratik tarifler sunuyor.

Afiyetle Diyet Tarifleri kitabı çorbalar, salatalar, kahvaltılar, tatlılar, ana yemekler ve içeceklerden oluşuyor. Kalorisi hesaplı örnek diyet menülerinin tarifleri ve diyet ipuçları birlikte verilmiş. Kitapta öğrenci, sporcu, ev hanımı, tasarımcı, iş adamı, seyahat sever gibi farklı hikayelerden yola çıkılarak beslenme önerileri sunuluyor. Şebnem Çapa, Arzu Atabarut, Sanem Kardıçalı Tezman, İlkyaz Kocatepe, Rıfat Saban, Nuri Has kitaba destek veren bazı ünlü isimler arasında.

Glutensiz, laktozsuz ve şekersiz tarifler de içeren kitap diyet yaparken hem bedeni hem ruhu besleyen yani afiyetle diyetin mümkün olduğunu anlatıyor. Dilara Koçak, yeni kitabından 5 lezzetli ve sağlıklı tarifini Pudra.com okurlarıyla paylaştı.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12