@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 01.05.2015

Dilara Koçak'tan yaza özel diyet programı

Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, Pudra.com okuyucularına özel 5 günlük yaza hazırlık diyeti programı hazırladı.

Dilara Koçak'tan yaza özel diyet programı Dilara Koçak'tan kilo vermek isteyenlere öneriler
2/13

Dilara Koçak'tan kilo vermek isteyenlere öneriler


  • Kilo vermek için karbonhidratı beslenmenizden tamamen çıkarmayın. Rafine edilmemiş, yani kabuğu ayrıştırılmamış ürünleri tercih edin. Beyaz ekmek yerine tam tahılları, pirinç yerine bulguru seçin. Kinoa, karabuğday ve mercimek sofranızda olsun.
  • Yağı da hayatınızdan tamamen çıkarmayın. Bazı vitamin ve mineraller yağda emildiği için salatayı yağsız yemeyin. Örneğin, havuç salatasındaki A vitaminini alabilmeniz için bir miktar yağa ihtiyacınız var. kilo vermek için sadece yağı kesmek yanlış tutum aslında. Yağ yemeden yağ yakamazsınız.
  • Meyveleri yemeden önce çok iyi yıkayın ve posa ihtiyacı nedeniyle kabuklarıyla yiyin. Her gün sebze ve baklagil tüketmeye gayret edin. Fındık, ceviz, badem gibi yağlı tohumları önemseyin.
  • Güne kahvaltı yaparak başlayın. Yulaf, yumurta, meyve ve yoğurt gibi farklı seçimleri hayatınıza alın. Her gün aynı kahvaltıyı yapmayın.
  • Diyette sıcak ya da soğuk su içmenin bir önemi yok. Sıcak su midede 80, soğuk su ise 20 dakika kalır. Sıcak su yağ yakmaz! Kadınlar günde 2, erkekler 2.5 litre su içmeli.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12